فراروند داده ها, نرم افزار پخش, نرم افزار صنعت پخش, صنعت پخش, پخش مویرگی, نرم افزار پخش مویرگی, نرم افزار جامع, سیستم پخش, فراروند, محمد نوفلاح, سیستم جامع پخش, صنعت پخش ایران, فراسیستم, یکپارچه, سیستم یکپارچه پخش, ultradatagroup, UltraDataGroup, ultra data, erp, web, software, pakhsh, pakhsha, توزیع دارو پخش, پخش, پخشا,88201855, system,web erp, mis, چای شهرزاد , سیستم توزیع مویرگی , سیستم جامع پخش , نرم افزار ,سیستم پخش و توزیع,توزیع,نرم فزار پخشا,مویرگی,سیستم پخش,پخش,,ERP,erp,mis
صفحه اصلی ثبت نام ... نظر سنجی ... ارتباط با ما ... درباره شرکت ... پشتیبانی آنلاین لیست مشتریان... دریافت کاتالوگ محصولات...
کاربر میهمان خوش آمدید ...
امروز :
28 خرداد 1397
اولین تولید کننده نرم افزار جامع و یکپارچه وب در صنعت پخش


ورود به بخش کاربران

آدرس ایمیل
کلمه عبور
ورود

 
 
 لیست مشتریان

This new watch is equipped by Rolex developed automatic swiss watches winding mechanical movement, the moon will ensure the patent assembly accuracy on astronomy up to 122 years. Cellini moon watch equipped with Cellini watch omega brown crocodile leather watchband, collocation 18ct Everose gold crown folding buckle in Cellini series replica fake uk using the buckle it is for the first time.

صفحه اصلی

* خبرها ...

عنوان خبرمتن خبر ...تاریخ 
وب سایت فروش آنلاین از این پس مشتریان شما با مراجعه به وب سایت فروش آ ... 1393/05/20
سفارش گذازی آنلاین از این پس مشتریان می توانند با موبایل همراه سفارش ... 1393/05/20
راهکارهای جدید در فروش بروی نرم افزار پخش تحت وب ارائه راهکارهای جدید در فروش بروی نرم افزار یکپار ... 1391/05/04
آماده سازی نسخه جدید نرم افزار پخش تحت ویندوز آماده سازی نسخه جدید برنامه پخش تحت ویندوز با امک ... 1391/03/14
نسخه جدید درخواست گیری بروی تابلت های اندروید درخواست گیری بروی تابلت پی سی های اندروید و ارتبا ... 1391/02/09
معرفی هند هلد و تابلت پی سی های صنعتی ار تباط با شرکت inCube ، یکی از برترین شرکتهای M ... 1390/08/05
سیستم نقشه و مکان یابی ارتباط با سیستم نقشه و مکان یابی ویزیتور و ماشینه ... 1390/06/29
نسخه شماره دو درخواست گیری بروی تابلت پی سی آماده شدن نسخه شماره دو درخواست گیری و صدور فاکتو ... 1390/06/07
نسخه شماره یک درخواست گیری بروی تابلت پی سی آماده شدن نسخه شماره یک درخواست گیری بروی تابلت پ ... 1390/04/29
گزارش ساز سیستم گزارش ساز سیستم با قابلیت ایجاد Query های جدید و ... 1390/04/27

* محصولات فراروند داده ها

شرکت فراروند داده ها انواع مشاوره ایِ تخصصی و محصولات نرم افزاری خود را در زمینه پخش مویرگی با هدف پاسخگویی به کلیه خواسته های شما ارائه می نماید، چرا که فلسفه وجودی و رسالت تیم فراروند داده ها برآوردن کلیه خواسته ها و نیازهای حرفه ای مدیران محترم سازمانهای فروش و توزیع به ویژه شرکتهای پخش مویرگی با صرف کمترین زمان و هزینه ممکن است. خدمات نرم افزارهای تخصصی فروش و توزیع مویرگی: این واحد سازمانی با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی جامع و اختصاصی از سازمانهای فروش و توزیع و شرکتهای پخش اقدام به بازاریابی و فروش محصولات متنوع نرم افزاری به شرح ذیل می نماید:
3-1) راه حل برنامه ریزی تخصیص منابع توزیع (Distribution ERP Solution): اولین و تنها دارنده ERP مبتنی بر وب ویژه صنعت پخش در ایران دارای سیزده زیر سیستم که به طور کامل نیازهای شرکت های پخش سراسری را پوشش می‌دهد.
3-2) نرم افزارهای یکپارچه سیستمهای اطلاعات مدیریت توزیع (Distribution MIS Software): نرم افزارهای یکپارچه ویژه صنعت پخش که در سطوح متنوع تولید شده و کلیه نیازهای شرکتهای پخش کوچک، متوسط و را کاملاً پوشش می‌دهند

ما با تکیه بر سوابق موفق (Best Practice) و بزرگ(Large Scale) خود در توزیع مویرگی علاوه بر یک نرم افزار یکپارچه با قابلیت سفارشی نویسی (Customization)، که متناسب با ساختار، فرآیند و نیازهای مشتری طراحی و تولید شده، تجربه خود را به عنوانERP اولین مبتنی بر وِب صنعت پخش ایران ارائه می دهیم به نحوی که پاسخگوی نیازهای کلیه شرکتهای پخش در سطوح مختلف می باشد. لذا حتراماً بدین وسیله جهت ملاحظه دمو محصولات از شما و همکاران محترمتان دعوت به عمل می آید.


* مقالات جدید...

در دست راه اندازی می باشد...

تیتر خبر : تاریخ :کلیه حقوق برای شرکت فراروند داده ها محفوظ است.
Design By UltraDataGroup
لطــــفاً اطلاعـــــات زیـــر را پـــر کـــنید :

نام : 
نام خانوادگی : 
ایمیل :  
رمز عبور : 
رمز عبور تکرار : 

بعد از ثبت نام در سایت Email فعال سازی برای شما ارسال می شود.

ذخیره


رمز عبور : 
رمز عبور تکرار : 


تغییر


آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از ميدان ونك، خيابان شهيد شريفي، پلاك 61، طبقه سوم،‌واحد 9 تلفن: 88201855 (خط ویژه)
Info@UltraDataGroup.com


ارتباط با اعضاء از طریق پیام داخلی :


شرکـت فـراروندداده ها در سال 1381 تأسیس گردیده و شروع فعالیت شرکت با طراحی ، استقرار و اجرای نرم افزار های سیستم یکپارچه اطلاعات طی این مـدت در صنایع و موسسات مختلف بـه همت کارشـناسان و متخصـصان ایـن شرکـت بـه صورت موفق به اجرا در آمـده است. ایـن سـیستم شامل حسابـداری ، حــقـوق و دستمـزد ، انبـار ، پرسنلی ، خـزانه ، خـریـد ، فـروش ، تولیـد ، مـالــی ، اداری و ... میباشد. تغییرات چشمگیر در صنایع و خدمات در دهه اخیر در زمینه تـولید ،فروش ، ارتباطات و توسعه سیستمهای ارتبـاطی و مخابـراتی و نهـایـتاً افـزایش رقـابـت در سطـح جهـان باعـث گـردیده اسـت تا کسب و کـار بـا سـیستم و روشـهای قـدیـم جوابگوی انتظارات و نیازهای صاحبان مشاغل و مشتریان و جامعه نباشـد . حـال با توجه به این موضوع که اطلاعات و تبادل آن مهمترین و موثرترین نقش را در این بین ایفا میکند لذا لازم است تا سیستمها مطابق نیاز تجار و تولیدکنندگان و سازمانها به منظور ایجاد زبان مشترک تجاری ، منطبق بر استانـداردهای جـهانـی طراحـی و بـروز شــده و در خـدمت مـدیران قـرار گیــرند. بنابـراین مـا نیز بــر آن شــده ایـم کـه محصولاتی با ویژگی های فوق به سازمانها ارائه دهیم بدین منظور شرکـت فـراروند داده ها با بکار گیری تیمهای چند تخصصی از جمله مهـندسان تحلـیلگـر سیسـتم و برنامه نـویسان و متخصصان علوم و تکنینکهای ارتباطات و با بکار گیری از تکنـولـوژی روز با هـدف سرعت و دقت در تبادل اطلاعات و پردازش هدفمند داده ها در راستای خط مشی کـلان سازمان نسبت به انجام وظیفه در خـدمت به صنایع ، سازمـانـها و جامعه گام برمیدارد. شرکت نرم افزاری فراروند داده ها با در اختیار داشتن زبده ترین متخصصین توسعه و تولید نرم افزار در کشور، آمادگی دارد طراحی و برنامه نویسی و پروژه های نرم افزاری شما را بصورت سفارشی بعهده بگیرد. پروژه هایی که این شرکت آمادگی پذیرش آنها را دارد با استفاده از تکنولوژی .NET FrameWrok 3.5 Microsoft Visual Studio 2008 و Microsoft Sql Server 2008 می باشد. برای مشاوره با ما می توانید با ما تماس بگیرید.

لطــــفاً آدرس ایمیل خود را وارد کنید :
 


ارسال

لطفاً برای دریافت رزومه و کاتالوگ محصولات از طریق ایمیل اطلاعات زیر را کامل کنید.
رزومه و کاتالوگ به آدرس میل شما ارسال می گردد...
نام :  
شرکت :  
شهر :
ایمیل :    
تلفن :
نوع آشنایی :


ارسال کاتالوگ